Kiralamalik.com

Hakkımızda

Kiralamalik.com, kullanılmayan eşyaların güvenli bir şekilde kiraya verilebileceği ve ihtiyaç duyulan ürünlerin kiralanabileceği bir platformdur.

Neden Kiralamalık.com?

Tasarruf et

Satın alıp binlerce lira vermek yerine istediğin ürünün modası geçmeden kiralayarak paranı cebinde tut.

A'dan Z'ye

Kiralamalik.com tüm Türkiye'den A'dan Z'ye kiralık ürünleri bulabileceğiniz bir platformdur.

Kolay Erişim

İhtiyacınız olan ürünleri lokasyonunuzu belirleyerek göre hızlı ve kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki soruların cevaplarını burada bulabilir ya da info@kiralamalik.com adresinden bize sorabilirsiniz.

Uygulamaya Facebook, Google hesaplarınız ile doğrudan kayıt olabilir, veya email adresiniz ile bir parola kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesabınız ile kayıt olduğunuzda profil bilgileriniz sosyal medya hesabınızdan alınır ve şifre oluşturmanıza ihtiyaç kalmaz.
 
Kayıt olmak ve ilan yayınlamak için size  Basic, Advanced ve Premium olmak üzere 3 paket sunuyoruz. Basic paket tamamen ücretsizdir. Tercihiniz doğrultusunda alabileceğiniz hizmetlerimiz dışında kazancınızdan bir pay talep etmiyoruz!
Giriş sayfasındaki “Parolamı unuttum” butonunu kullanarak email adresinize parola kurtarma linki gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Gelen email içerisindeki linki takip ederek parolanızı güncelleyebilir, ardından güncel parolanız ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
Alıcıdan ürün bedeline uygun oranda bir depozito alabilir, anlaşarak kiralama süresince kimlik belgesini tutabilir, aranızda yazılı sözleşme yapabilirsiniz. 
Hatalı giriş yaptığınız ilanınıza profiliniz altında “İlanlarım” listesinden ulaşabilir, “Düzenle” butonunu kullanarak düzeltmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlanınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanır.